Pozdravljeni,

pošiljam vam povezavo na STANJE PRIJAV za srednje šole za šolsko leto 2021/2022
paka3.mss.edus.si/Vpis/javno/izpisjavno.aspx?SolskoLeto=26&ReportID=42&format=pdf

Kot je razvidno iz stanja prijav, je na nekaterih šolah veliko število prijavljenih kandidatov.

Kjer je prijav več kot razpisanih prosih mest predlagam, da pokličete na šolo in preverite, na katerem mestu je vaš  otrok. Na podlagi tega se potem odločite, ali boste prijavo prenesli ali ne. Praviloma se največ prenosov zgodi zadnji dan pred iztekom roka za prenos prijave.

Postopek za prenos prijave: V primeru, da se boste odločili za prenos prijave, vam prilagam obrazec IZJAVA ZA PRENOS PRIJAVNICE ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE in e-naslove vseh srednješolskih svetovalnih delavcev. Skeniran/fotografiran obrazec za prenos, podpisan s strani starša in otroka pošljete po elektronski pošti svetovalnemu delavcu prve izbrane šole. V obrazcu zaprosite, da svetovalni delavec v prvi izbrani šoli odjavi otroka na programu za katerega je oddal prvotno prijavnico in jo posreduje v drugo izbrano šolo. Zadnji rok je 22.4.2021.

Petra Poje
Šolska svetovalna služba
01/893-92-54

Seznam svetovalnih delavcev